GDPR

Informace o firmě a kontaktní údaje

Název firmySABE, spol. s r.o.
Adresa sídla firmyKulkova 4
61500 Brno
IČO49966600
DIČCZ49966600 (jsme plátce DPH)
Emailrazitka@sabe.cz
Telefon+420 545 245 216
Webwww.sabe.cz

Pobočky, kde můžete vyzvednout objednávku

Nezapomeňte při objednávce zvolit správnou pobočku

  • Praha

    Adresa pobočkyNa Březince 8
    15000 Praha 5
    Česká republika
    Emailinfo@sabe.cz
    Telefon+420 233 326 464
    Otevírací dobaPO-PÁ: 8:30 - 18:00
  • Blansko

    Adresa pobočkySmetanova 4
    67801 Blansko
    Česká republika
    Emailblansko@sabe.cz
    Telefon+420 516 415 714
    Otevírací dobaPO-ČT: 7:00 - 16:30 PÁ: 7:00 - 16:00
  • Hradec Králové

    Adresa pobočkyPospíšilova 281/18
    50003 Hradec Králové
    Česká republika
    Emailhradec@sabe.cz
    Telefon+420 495 221 048
    Otevírací dobaPO-PÁ: 8:30 - 17:00
  • České Budějovice

    Adresa pobočkyKlavíkova 12
    37004 České Budějovice
    Česká republika
    Emailc.budejovice@sabe.cz
    Telefon+420 385 310 091
    Otevírací dobaPO-PÁ: 8:30 - 17:00
  • Brno

    Adresa pobočkyKulkova 4
    61500 Brno
    Česká republika
    Emailbrno@sabe.cz
    Telefon+420 545 245 216
    Otevírací dobaPO-PÁ: 8.30–17.00
    Poznámkaza OD Lerk
  • Jihlava

    Adresa pobočkyEvžena Rošického 22
    58601 Jihlava
    Česká republika
    Emailjihlava@sabe.cz
    Telefon565 437 383
    Otevírací dobaPO-PÁ: 8:30 - 17:00

Pro lepší orientaci nás najdete na mapě

Generuji sazbu a vkládám položku do košíku.
Prosím počkejte...
Generuji sazbu a ukládám návrh.
Prosím počkejte...